کِرم زندان زندانی اورژانس خونریزی اخبار حوادث

کِرم: زندان زندانی اورژانس خونریزی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری می گفتند صدایت کافه ای است / جوادیساری

جواد یساری که بعد از سال‌ها ممنوع‌الفعالیتی، در فیلم «دشمن زن» به کارگردانی کریم امینی حضور پیدا کرده و قطعه‌ای را خوانده هست، می‌گوید بعد از انقلاب به او گفتند

می گفتند صدایت کافه ای است / جوادیساری

جوادیساری: می گفتند صدایت کافه ای است

عبارات مهم : زندگی

جواد یساری که بعد از سال ها ممنوع الفعالیتی، در فیلم «دشمن زن» به کارگردانی کریم امینی حضور پیدا کرده و قطعه ای را خوانده هست، می گوید بعد از انقلاب به او گفتند چون طاغوتی و کافه ای می خواند دیگر اجازه کار ندارد.

به گزارش خبرآنلاین، این روزها فیلم سینمایی «دشمنِ زن» به کارگردانی کریم امینی و تهیه کنندگی محمدحسین فرحبخش در سینماها در حال اکران هست. «دشمن زن» از آخرهای خرداد ماه روی پرده رفته و تا به امروز نیز با وجود برگزاری جام جهانی، استقبال خوبی از آن شده است هست. علاوه بر بازیگران این فیلم سینمایی که باعث محبوبیت آن میان مخاطبان شده است ، حضور جواد یساری، خواننده کوچه بازاری در این فیلم هم بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

می گفتند صدایت کافه ای است / جوادیساری

او جهت نخستین بار بعد از 40 سال ممنوع الفعالیتی، در این فیلم حضور داشته و قطعه ای را خوانده هست. یساری که عصر امروز (یک شنبه 10 تیر) مهمان کافه خبر بود در پاسخ به پرسش خبرآنلاین راجع به علت ممنوع الفعالیتی اش در این سال ها گفت: «هیچ وقت به من به صورت رسمی اعلام نشد که نمی توانم بخوانم ولی از گوشه و کنار بودند افرادی که می گفتند صدایت کافه ایست، یا تو در وقت طاغوت می خواندی و طاغوتی هستی. خب مگر خواندن در آن وقت چه اشکالی داشت؟ همه در آن وقت زندگی کردند و بعد وارد سال های بعدی زندگی ارزش شدند. همه این ها باعث شد تا من سال ها از خواندن و ادامه فعالیت در کشور خودم محروم شوم.»

واژه های کلیدی: زندگی | ممنوع | خواندن | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog